вівторок, 6 грудня 2022 р.

На жаль, Samurai Japan програла Хорватії в серії пенальті і не змогла потрапити до топ-8! !

На жаль, у грі Samurai Japan проти Croatia, яка розпочалася вчора о 12:00, Японія програла Хорватії в серії пенальті та не змогла потрапити до топ-8! !

Це був матч між Японією та Хорватією, до якого японці були приклеєні, але той факт, що Японія забила один гол у першому таймі, дав мені відчуття, що Японія виграє цей матч, тому я намагався не здаватися.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0, і ми дуже сподівалися, що вони зможуть вирватися з матчу. 15 хвилин, 15 хвилин овертайму, але результату немає

У підсумку гра завершилася пенальті, але, на жаль, ми програли через надійний захист воротаря.

Самураї Японії не змогли увійти до топ-16 довгоочікуваних найкращих, але те, як вони боролися, вразило футбольних уболівальників у всьому світі, а ЗМІ високо оцінили гру японців. .

Ми хотіли б висловити щиру вдячність збірній Японії за те, що вона об’єднала світ, і водночас ми сподіваємося, що вони почнуть працювати над наступним Чемпіонатом світу.

Дякуємо вам за вашу наполегливу роботу та за ваші мрії, гравці Samurai Japan! !